in

Італійці придумали, як перевозити електропікап Tesla Cybertruck морем: 25-метровий катамаран-амфібія, здатний їхати сушею

Катамаран Pagurus буде перевозити пікап Tesla та снігоходи для екстремальних автономних досліджень.

Італійська дизайн-студія Lazzarini презентувала свій новий проект – люксовий експедиційний катамаран Pagurus, укомплектований електричним пікапом Tesla Cybertruck. У перекладі з латині назва судна означає «краб». Вибір цього імені, ймовірно, обумовлений здатністю судна пересуватися сушею. Краба нагадує й сталевий корпус яхти. Товщина стінок – 25 мм, навколо носа – потовщення для безпечного й ефективного подрібнення льоду.

Катамаран довжиною близько 25 метрів оснащений чотирма 6,4-метровими циліндрами з різьбовими спіралями, які висуваються одним натисканням кнопки. При наближенні до берега вони, буквально, впиваються у землю й витягають яхту на берег. У рух кожен гвинт приводиться 440-сильним дизельним двигуном.

Спочатку у Lazzarini планували побудувати військову версію катамарана. Дизайнери компанії навіть створили рендеринг судна з пофарбованим камуфляжною фарбою корпусом, але вивчивши попит на люксові яхти, керівництво компанії вирішило, що приватна яхта з глобусом та каютами на вісім чоловік буде користуватися більшим попитом.

«Родзинка» Pagurus – електричний пікап Tesla Cybertruck у вантажному відсіку. На сушу він опускається за допомогою спеціальної платформи. Встановлена між корпусами, вона приводиться в рух лебідкою. При бажанні пікап можна замінити парою електричних квадроциклів або снігоходів. Для зарядки електричних транспортних засобів у палубу яхти вбудовані сонячні батареї.

Саму яхта укомплектують парою дизельних двигунів Caterpillar потужністю 900 к.с., які дозволять розвивати максимальну швидкість 25 вузлів (46 км/год). За рахунок гвинтів катамаран може пересуватися по воді зі швидкістю 5 вузлів (9 км/год).

Втілити концепт Pagurus у життя можна приблизно за 30 мільйонів доларів. За бажанням клієнта компанія виготовить катамаран з корпусом з вуглецевого волокна, здатний розвивати максимальну швидкість 59 км/год. Коштувати він буде приблизно 8 мільйонів доларів.

Як раніше повідомляв Autogeek, відомий автодизайнер оцінив зовнішність Tesla Cybertruck.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Для особливих моделей: Tesla почала відбір співробітників в дизайнерський центр в Шанхаї

Opel відродить «гарячі» версії OPC для електромобілів: першим стане Mokka-e