in

Італійська компания Abarth увійшла до Книги рекордів Гіннеса, але це не пов’язано з автомобілями

За одну годину власники автомобілів Abarth завантажили на спеціально створену сторінку у Facebook 868 фотографій зі свої поїздок.

Компанія Abarth S.p.A. з Турин, яка займається виробництвом спортивних автомобілів на базі Fiat, вдалося встановити новий світовий рекорд Гіннеса, не докладаючи особливих зусиль. Все зробили власники автомобілів.

Компанія звернулася до своїх фанатів з проханням завантажити фотографії своїх автомобілів на спеціально створену сторінку у Facebook. За годину там виявилося 868 фото, що й принесло Abarth титул «найбільшого цифрового співтовариства за всю історію». Зробити це було не складно, оскільки у компанії 87 офіційних клубів по всьому світу, в яких понад 5000 членів.

Спільний рекорд був встановлений у рамках онлайн-заходу «Abarth Digital Day», пряму трансляцію якого вели Ілена Баккара з італійської радіопрограми «Tutto esaurito» та DJ Fabio Liuzzi.

Попередній рекорд Abarth був занесений до Книги рекордів Гіннеса два роки тому. Тоді каскадер Аластер Моффат на автомобілі Abarth 124 Spider зробив найшвидшу в світі «вісімку» між двома автомобілями. На п’ять таких «вісімок» у нього пішло 45.66 секунди.

Як раніше повідомляв Autogeek, Porsche Taycan потрапив до Книги рекордів Гіннеса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Повнорозмірний Jaguar J-Pace отримає повний привод та електродвигуни: що відомо про нову модель

Компанії Magna та LG створили нового виробника компонентів для електромобілів