in

Інженери створили “досконалий електромобіль”: опубліковані фото

Автомобілісти часто скаржаться на простий та невиразний дизайн сучасних автомобілів, особливо це стосується електричних машин. Ймовірно, це спонукало цифрових дизайнерів створити “зовнішність ідеального електромобіля”, використовуючи найпоширеніші елементи стилю, які можна знайти у популярних серійних електромобілях.

Компанія GridServe, що займається сталою енергією, провела дослідження, у ході якого було проаналізовано 60 найпопулярніших електромобілів, щоб з’ясувати 10 найпопулярніших елементів дизайну, що повторюються у кожному з них.

Приголомшливі 85% серійних електромобілів мають закриті радіаторні грати з штучним малюнком, а 70% мають обов’язкові аеродинамічні ковпаки коліс. Окрім того, 58% отримують сині та срібні акценти на кузові, повідомляючи про їхню природу з нульовим рівнем викидів.

Як і очікувалося, більшість (55%) проаналізованих електромобілів були кросоверами, оскільки це найпопулярніший тип кузова серед покупців на сьогодні. Світлодіодні задні ліхтарі на всю ширину зустрічаються у 47% учасників, як і приховані дверні ручки (40%), відсутність решітки радіатора (27%) і тонкі фари (20%).

Універсальний електромобіль був забарвлений у сірий колір, оскільки це найпопулярніший колір на ринку серед електромобілів в Європі вже п’ятий рік поспіль. Щодо назви, то штучний інтелект запропонував прізвисько ElectronX, яке звучить досить узагальнено для вигаданого дослідження. Ідеальний електромобіль має довжину у 4590 мм і коефіцієнт аеродинамічного опору 0,27 cd.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Mahindra представила яскравий електромобіль Vision Thar.e.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З ліжком і кухнею у багажнику: електромобіль Volkswagen ID. Buzz перетворили на кемпер

Вʼєтнамська електромобільна компанія VinFast обійшла GM, Ford, Volkswagen та BMW за капіталізацією