in

Hyundai представили в Лос-Анджелесі концепт Vision T Plug-in Hybrid

Компанія Hyundai Motor провела світову прем’єру концепту інноваційного позашляховика Vision T Plug-in Hybrid в рамках виставки AutoMobility LA в Лос-Анджелесі. Ця концептуальна модель, розроблена фахівцями Hyundai Design Center, стала сьомим за рахунком автомобілем, виконаним в стилістиці Sensuous Sportiness.

Новий концепт являє собою компактний SUV, довжина кузову якого становить 4 610 мм, ширина – 2 014 мм, висота – 1 704 мм, а довжина колісної бази – 2 804 мм.

Двома похідними підтемами дизайну концепту є «Параметрична фантазія» і «Трансцендентна взаємодія». Згідно з цими підтемами, все параметричні поверхні об’єднані в єдине ціле, від кузова до елементів освітлення або варіантів оздоблення салону.

Оточуючий світ відбивається від увігнутих і опуклих ліній кузову, створюючи надзвичайне почуття напруги.

Відмінною рисою моделі стає дизайн елементів освітлення Hidden Signature Lamp, який характерний для концепту Le Fil Rouge і нового Grandeur.

При запуску двигуна частина комірок решітки радіатору трансформується в освітлювальні компоненти, які можуть функціонувати як фари головного світла, вказівники поворотів або денні ходові вогні.

Люмінесцентним підсвічуванням обладнані передній графічний логотип Hyundai і нижня частина решітки радіатору.

Крім оригінальної стилістики освітлення, в концепті втілилася ідея динамічної решітки радіатору – Parametric Air Shutter.

Коли автомобіль стоїть, комірчасті елементи решітки радіатора закриті і нерухомі.

Перебуваючи в русі, кожна окрема комірка решітки рухається в заданій послідовності, регулюючи зустрічні потоки повітря і сприяючи, тим самим, оптимізації аеродинаміки та ефективності використання палива.

Профіль Vision T передає відчуття швидкості і руху вперед. Подовжений капот і рівна лінія даху в поєднанні з довгою колісною базою й короткими звісами відображають динамічний характер автомобіля.

Відмінною особливістю бічної частини концепту є відсутність середньої і задньої стійок, а також бічних дзеркал, функцію яких виконують висувні відеокамери з люмінесцентним підсвічуванням.

Особливу увагу приділено хромованим колісним дискам, спроектованим з урахуванням аеродинамічних характеристик моделі.

Тематика динамічного освітлення простежується на задніх світлодіодних ліхтарях і логотипі автомобіля: коли двигун вимикається, задні ліхтарі і логотип Hyundai гаснуть у встановленій послідовності – спочатку ліхтарі, потім логотип Hyundai.

Також люмінесцентне підсвічування є на даху автомобіля, що надає цілісності концепції освітлення моделі.

Порт зарядки батарей Vision T знаходиться на задній бічній панелі з боку правого пасажира. При підключенні зарядного кабелю засвічується напис «Blue Drive». Стан заряду акумулятора візуально відображається на круговому індикаторі, розташованому навколо зарядного гнізда.

Технічні характеристики концепту Hyundai Vision T Plug-in Hybrid будуть оголошені пізніше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Porsche офіційно заявили про затримку випуску електромобіля Taycan: що трапилось

В Audi розсекретили нову модель електромобіля e-tron – Sportback: розміри та характеристики