in

Hyundai може кардинально змінити дизайн передньої частини електромобілів: про що мова

Дизайн електромобілів продовжує розвиватися, але більшість автовиробників попрощалися відмовились від решітки радіатора. Hyundai Mobis працює над вирішенням цієї проблеми, зробивши традиційні решітки корисними в епоху електромобілів. У рамках цих зусиль компанія розробила “інтегрований передній модуль”, який зможе покращувати аеродинаміку авто, а також поверне машинам більш традиційний вигляд.

Модуль, натхненний активними решітками, має компоненти, які відкриваються та закриваються, щоб зменшити опір повітря. Однак таке пояснення надто спрощує речі, оскільки передня частина оснащена активними повітряними завісами, повітряними юбками, щитками радіатора та вентиляційними отворами на капоті. Вони покращують аеродинаміку, а також пришвидшують теплообмін, що оптимізує ефективність охолодження батареї.

Завдяки цій конструкції запас ходу електромобіля можна збільшити приблизно на 20 км. У Hyundai Mobis додали, що ця технологія особливо корисна для кросоверів і позашляховиків, оскільки на цих машинах не так багато варіантів для покращення аеродинаміки.

Окрім вищезгаданих переваг, новий модуль також дозволяє дизайнерам використовувати традиційні конструкції решітки радіатора. Це може допомогти новим електромобілям бренду виділятися серед конкурентів на електротязі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, мінівен Hyundai Staria отримав гібридну версію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від $28 500: в Україні помітили перший електричний кросовер Kia EV5

За $169 000: унікальний плагін-гібрид Range Rover Sport представили офіційно