in

Honda розроблятиме літаючі автомобілі з вертикальним зльотом та посадкою: перші подробиці

Дальність польоту аеромобілів Honda складе близько 400 км.

На розробку літальних апаратів з вертикальним зльотом і посадкою (eVTOL) японський автовиробників планує витратити $45 млрд протягом наступних шести років. Крім аеромобіля у планах створення робототехніки і навіть ракет.

Зокрема, літаючі автомобілі планують оснащувати гібридними силовими установками з електричними моторами. За розрахунками, така комбінація технологій дозволить забезпечити дальність польоту в 400 км.

Надалі компанія планує створити власну службу аеротаксі. За інформацією видання The Verge, рішення про комерційний запуск такої платформи буде прийнято до 2025 року, а до 2030 року Honda планує отримати всі необхідні дозвільні документи.

Що стосується робототехнического напрямку, то тут мова йде про створення роборуки, здатної захоплювати різні предмети і виконувати точні дії. Керувати нею можна буде за допомогою спеціальних рукавичок або шолома віртуальної реальності.

Також у планах розробка ракети, яка може використовуватися для виведення на орбіту невеликих супутників і створення різних сервісів, в тому числі й для підключених автомобілів. За кожне з цих напрямків відповідатиме спеціально створений підрозділ.

Як раніше повідомляв Autogeek, Honda анонсувала дорожні випробування повністю безпілотних електромобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний пікап Atlis XT з запасом ходу 805 км наблизився до серії: що змінилося

Скейт на сферичних колесах: Citroen представив цікаві рішення міської мобільності