in

Honda й General Motors скоро розпочнуть випуск нового авто на водневих паливних елементах: що відомо

Компанія Honda спільно з General Motors розпочала виробництво своїх систем на водневих паливних елементах наступного покоління. Зазначається, що нову силову установку отримає кросовер CR-V. Зазначається, що це буде єдиний автомобіль на паливних елементах, виготовлений у США.

Нові водневі авто виготовлятимуться на складальному заводі Acura в Огайо, виробництво систем водневих паливних елементів наступного покоління відбувається на спільному підприємстві Honda-GM Fuel Cell System Manufacturing LLC (FCSM), яке було засноване в 2017 році в Браунстауні, штат Мічиган. За даними японського автовиробника, FCSM вже створив 80 робочих місць.

“Це історичний день для галузі, оскільки проект GM і Honda є першим спільним підприємством з виробництва повних систем паливних елементів, яке розпочало масове виробництво паливних елементів для транспорту та не тільки”, – сказав Сухеб Хак, президент FCSM.

Спільна розробка системи паливних елементів наступного покоління почалася в 2013 році, через п’ять років після того, як автовиробник представив перше покоління Clarity, намагаючись відстояти цей тип силової установки. Проблеми інфраструктури, зокрема, стали на шляху успіху цього автомобіля, але ситуація змінюється.

Компанія зосередилася на зниженні витрат на розробку та виробництво, що має вирішити питання високої ціни, яка відлякує споживачів від покупки водневого автомобіля. У результаті нові системи паливних елементів будуть на третину дешевшими порівняно з паливними елементами Honda Clarity Fuel Cell 2019 року.

Honda співпрацює з кількома компаніями над створенням водневих екосистем, включаючи Japan Hydrogen Station Network Joint Company в Японії та FirstElement Fuel у Північній Америці. Honda планує на початку продавати 2000 водневих машин на рік.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, Toyota переведе позашляховик Land Cruiser та мінівен HiAce на водень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

У США планують примусово обмежити швидкість руху автомобілів: подробиці

Інвестує $500 мільйонів: Tesla анонсувала новий суперкомп’ютер під назвою Dojo