in

GM відкликає Chevrolet Bolt: що не так з одним з найпопулярніших електромобілів в Україні

General Motors оголосила про відкликання електромобілів Chevrolet Bolt 2017, 2018 та 2019 року випуску.

Причина такого рішення в можливому загорянні акумуляторних батарей.

Вперше про відкликання автівок автовиробник заговорив в минулому році. Тоді всі розраховували на тимчасові незручності.

Зараз же в ході розслідування з’ясувалось, що  “рідкісний виробничий дефект певних акумуляторних модулів у транспортних засобах” 2017, 2018 та 2019 року випуску вже призвів до загоряння п’яти електромобілів.

Шукаючи шляхи вирішення проблеми, компанія створила інструмент для “дилерів для діагностики проблем із акумулятором, а також вдосконалене програмне забезпечення для діагностики, яке має можливість виявляти потенційні проблеми, пов’язані зі зміною продуктивності модуля акумулятора”.

Власники електромобілів 2019 року випуску вже зараз можуть звернутись до дилерів та продіагностувати проблему. Людям же, які володіють Bolt 2017 та 2018 року випуску потрібно почекати кінця травня.

Зазначимо, електромобіль Chevrolet Bolt дуже популярний серед українців. По рівню продажів він поступається лише Nissan Leaf. Зокрема, опублікована в квітні статистика продажів електромобілів показала, що в березні 122 українці надали перевагу саме Bolt. Проте офіційно на українському ринку він поки не продається.

Як раніше повідомляв Autogeek, хетчбек Chevrolet Bolt EV вийшов на ринок у 2017 році й за ці роки розійшовся тиражем трохи більше 100 тисяч одиниць. Поліпшити ситуацію з продажами електромобіля в General Motors розраховують за рахунок планового оновлення моделі й виходу на ринок нової кросоверної версії – Bolt EUV (Electric Utility Vehicle).

По матеріалах: carscoops.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Китайські власники Tesla почали встановлювати відеореєстратори на педалі гальм: пояснюємо, навіщо

Tesla добралася до вершини Землі: в базовому таборі на горі Еверест встановили зарядну станцію Supercharger