in

Електричний Range Rover показали на перших офіційних фото

Британський автовиробник показав офіційні фото флагманського електричного кросовера Range Rover Electric та оголосив про старт прийому замовлень на довгоочікувану новинку. У компанії називають машину найтихішим і найвишуканішим Range Rover із коли-небудь створених.

Компанія Land Rover розпочала розробку нової моделі у віртуальному світі і з того часу почала тестування безлічі фізичних прототипів по всьому світу від холодної Швеції до спекотних умов Дубая. Компанія ретельно випробовує та оцінює надійність системи електроприводу та батареї, а також проводить випробування динаміки автомобіля з урахуванням впливів високих та низьких температур.

Анонсовано, що Range Rover Electric забезпечить продуктивність, порівнянну з флагманським Range Rover. В основі новинки лежить гнучка модульна архітектура від Jaguar Land Rover. Авто розроблено, сконструйовано і виготовлятиметься у Британії поряд із поточними моделями. Range Rover Electric також матиме 800-вольтну електричну архітектуру, та зможе штурмувати брід глибиною до 850 мм.

“Ми прагнемо створити найтихіший і найвишуканіший Range Rover, який будь-коли створювався. Як і раніше в історії, Range Rover продовжуватиме встановлювати стандарти. Він стане першим у своєму роді – електричний розкішний позашляховик, якого ще не було в галузі”, – описав новинку виконавчий директор JLR з розробки продуктів Томас Мюллер.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, автовиробник відкликає Range Rover PHEV через ризик пожежі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Повний заряд за 10 хвилин: Panasonic і Sila розробляють інноваційні кремнієві акумулятори

Потужністю 3500 сил: GM і Komatsu розробляють кар’єрний самоскид на водні