in

Електричний болід Volkswagen ID.R встановив новий рекорд на найнебезпечнішій трасі світу

Пілот Ромен Дюма здійснив успішний заїзд на гору Тяньмень, або як її іще називають “Дорогу в небо” в Китаї, на електричному гіперкарі Volkswagen ID.R.

Саме електромобіль встановив перший в світі рекорд проходження цієї траси, якого до цього часу просто офіційно не існувало.

Спеціально для його реєстрації зафіксували стартову та фінішну точки, чого до цього не робили. В результаті електричний гіперкар подолав відстань за 7:38:585.

“Я назавжди запам’ятаю цей рекордний заїзд. Я невимовно гордий, що саме мені випала честь підкорити Тяньмень на Volkswagen ID.R. Сама траса вузька і звивиста, але за рахунок електричної потужності автомобіля поїздка видалась надзвичайно захоплюючою. Вражаючий крутний момент двигуна допомагав справитись із короткими та прямими ділянками, а аеродинаміка забезпечувала додаткове зчеплення на поворотах”, – поділився своїми враженнями Ромен Дюма.

Раніше потужні бензинові автомобілі також підкорювали “Дорогу в небо”, але електричний Volkswagen ID.R зробив це найшвидше і найкраще за всіх.

Траса на китайській горі Тяньмень має протяжність в 11 кілометрів і складається із 99 крутих поворотів. Вона вважається однією із найскладніших і найнебезпечніших доріг у світі, тому закрита для проїзду звичайних авто, а курсують по ній лиш туристичні автобуси.

Як раніше повідомляв Autogeek, спеціально для встановлення рекорду “Дороги в небо” німці пофарбували електричний гіперкар Volkswagen ID.R в червоний колір.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Електрокросовер Ford Territory EV із запасом ходу 360 км почали продавати в Китаї за $28 000

Це щось неймовірне: електромобіль Aptera зможе проїхати 1600 км на одному заряді