in

Електромобілі завойовують ринок Європи та до кінця року можуть потроїти показники продажів

В першій половині 2020 року електромобілі склали 8% від продажу всіх автівок в Європі.

За прогнозами компанії Transport & Environment, якщо така тенденція буде зберігатись і далі, то електричні транспортні засоби зможуть потроїти свою долю ринку до кінця року.

В своє дослідження спеціалісти T&E включали як повністю електричні транспорті засоби так і ті, що їздять на гібридних силових установках.

З’ясувалось, що на фоні пандемії коронавірусу та падіння продажів паливних автівок в Європі, електромобілі зберегли свої позиції і змогли їх покращити. Однією з причин росту експерти назвали жорсткіші стандарти на шкідливі викиди в атмосферу, що ввели на території Європейського союзу.

Окрім цього в Європейській асоціації виробників автомобілів другою причиною росту продажів електромобілів назвали введення різними країнами мір для підтримки попиту, які повинні допомогти у відновленні економік після коронавірусу.

“Важко робити які-небудь прогнози щодо майбутніх довгострокових зрушень в поведінці споживачів на основі штучного зростання, викликаного субсидіями”, – зазначили в ACEA.

В Transport & Environment звернулись до керівництва Евросоюзу з проханням зробити контроль за шкідливими видиками ще жорсткішим, щоб електромобілі швидше витіснили паливні автівки.

В свою чергу в ACEA вважають, що країнам спочатку потрібно розбудувати зарядну інфраструктуру та ввести стимули, щоб зробити електромобілі привабливими та доступним для населення, а потім вже зайнятись питанням шкідливих викидів.

Як раніше повідомляв Autogeek, в Україні протягом третього кварталу поточного року зареєстрували 2061 автомобіль з електричним приводом. Якщо порівняти ці дані з показниками другого кварталу 2020 року, то вони зросли на 17%.

По матеріалах: reuters.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Китаї зійшов з конвеєра перший повністю електричний BMW iX3

20-дюймові колеса та унікальне звучання: Mercedes показав вражаючий кросовер EQC 4×4² для бездоріжжя