in

Електромобіль Volvo EX30 для європейського ринку виготовлятимуть не в Китаї

Volvo Cars нарощує виробничі потужності: із 2025 року новий повністю електричний EX30 виготовлятимуть на заводі в бельгійському м. Гент. Це реакція автовиробника на високий попит на презентований у червні 2023 року найкомпактніший SUV бренду. 

Електромобіль здобув визнання ще до появи на окремих ринках. Це підтверджують престижні нагороди – «Автомобіль року» та «Малий SUV/кросовер року» від британського друкованого видання The Sunday Times. 

Виробництво EX30 розпочалося на початку осені в китайському м. Чжанцзякоу. Очікується, що власники отримають перші авто вже цьогоріч. Наразі автовиробник прагне задовольнити попит на електромобіль у Європі, тому нарощує виробничі потужності завдяки заводу у м. Гент. 

EX30 стане третьою повністю електричною моделлю Volvo, що виготовлятиметься у Європі. До цього у м. Гент виготовляли лише XC40 та C40. Для європейського ринку та глобального експорту на заводі вироблятимуть 250 000 електромобілів на рік.

Очікується, що найближчими роками EX30 стане одним із найпопулярніших автомобілів Volvo. Тому його виробництво на заводі у м. Гент дозволить компанії ще швидше підкорювати ринок. Підтвердженням ефективності такого рішення є попередній досвід продажів XC60 та XC40 як у Європі, так і в Китаї.

«Амбіції Volvo Cars – продавати EX30 у всьому світі за привабливою вартістю. Так компанія прагне полегшити перехід до керування повністю електричними Volvo для якомога більшої кількості людей. Це також сприятиме збільшенню прибутку. Тому нарощення виробничих потужностей у м. Генті – логічний крок»,сказав Джим Роуен, CEO компанії Volvo Cars

До 2025 року половину глобальних продажів Volvo Cars складатимуть повністю електричні авто, а до 2030 року компанія електрифікує весь модельний ряд. Це один із найамбітніших планів трансформації у безвуглецевий бізнес серед автовиробників. Завод у м. Гент відіграє ключову роль у стратегії електрифікації Volvo Cars та посилює можливості автовиробника у Європі. 

Завдяки Volvo EX30 компанія досягне бізнес-цілей зі зростання та прибутковості. У стратегічній трансформації Volvo Cars саме ця модель матиме величезний вплив, представляючи одну з найкращих бізнес-можливостей у найближчі роки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

ОККО розгорнула мережу швидкісних електрозарядок потужністю 120/150 кВт на основних автошляхах країни

Новий електромобіль Peugeot E-Rifter представлено офіційно: 320 км на одному заряді та тепловий насос