in ,

Електромобіль Porsche Taycan отримав перше оновлення по Wi-Fi: що змінилося

Porsche випустила безкоштовне оновлення програмного забезпечення для перших седанів Taycan.

Перше масштабне оновлення електричний Porsche Taycan пережив у серпні 2020 року. Моделі 2021 року розширили кузовну палітру та можливості системи Functions on Demand (FoD), яка дозволяє додавати нові функції «по повітрю». В салоні з’явився проекційний дисплей. Але ці оновлення не стосувалися спорткарів, доставленних власникам у 2020 році.

Виправити ситуцію повинне випущене виробником безкоштовне оновлення програмного забезпечення. Воно обіцяє покращені динамічні характеристики, нові інтелектуальні функції зарядки та розширений список функцій системи Porsche Communication Management (PCM) і фірмового застосунку Porsche Connect.

Зокрема оновлення передбачає нову функцію Smartlift для модифікацій з адаптивною пневмопідвіскою, яка дозволяє запрограмувати автоматичне збільшення дорожнього просвіту на під’їзді до гаража або в «проблемних» місцях на повсякденному маршруті. Також оновлення оптимізує управління шасі. В результаті електрокар у версії Turbo S зможе розганятися з місця до 200 км/год за 9,6 секунди, тобто на 0,2 секунди швидше, ніж раніше.

Ряд поліпшень стосуються акумулятора та зарядки. Наприклад, тепер можна встановити рівень заряду, з яким Taycan повинен дістатися до зазначеного пункту призначення. Крім того, з’явиться можливість зменшити потужність зарядки з 270 до 200 кВт. Це дозволить знизити температуру акумулятора під час зарядки та, як результат, запобігти ранньому зносу. До кінця 2021 року на окремих ринках з’явиться можливість замовити бортовий зарядний пристрій змінного струму потужністю 22 кВт.

Також Porsche Taycan допрацювали систему навігації. Тепер вона включає відображення онлайн-інформації прямо на карті та інформацію про дорожній рух з точністю до смуги. У мультимедійній системі Porsche Communication Management доступні додатки для iPhone, включаючи Apple Podcasts. Всі, хто використовує Apple ID отримали доступ до функції Apple Podcasts (включаючи потокове відео) та Apple Music Lyrics. Що стосується інтеграції зі смартфонами на Android, то вона як і раніше не передбачена.

Незважаючи на те, що оновлення ПЗ не впливає на технічну начинку, власникам Porsche Taycan доведеться безоплатно відвідати сервісний центр марки.

Як раніше повідомляв Autogeek, Porsche Taycan став головним героєм нового фільму за участю Кіану Рівза.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

В Україні змінилися правила видачі номерних знаків: відтепер “прописка” не важлива

Камери автофіксації почали працювати в Миколаївській області: будуть контролювати швидкість