in

Електролітак проти електромобіля: Skoda Enyaq iV поганяв з Pipistrel Velis Electro

Skoda, яка нещодавно представила електричне крос-купе Enyaq Coupe iV, вирішила з’ясувати, хто кращий – електромобіль компанії Enyaq iV чи електричний літак Pipistrel Velis Electro.

Електромобіль та електролітак зустрілися на “дуелі”, яка нагадує старий епізод Top Gear 2005 року, коли Bugatti Veyron, за кермом якого був Джеремі Кларксон, що поганяв з літаком Cessna 182. 

Ідея нового відео Skoda полягає в тому, щоб показати, що у наш час мобільність без викидів доступна як на землі, так і в повітрі. Enyaq iV є першим спеціалізованим електромобілем компанії, а Pipistrel Velis Electro – першим у світі електричним пасажирським літаком, сертифікованим Агентством авіаційної безпеки Європейського союзу (EASA).

В Skoda наголошують, що обидва транспортні засоби дешевші в експлуатації, ніж їхні “побратими” з традиційним двигуном, при цьому вони ще й значно тихіші та плавніші. 

Нагадаємо, Pipistrel Velis Electro обладнаний акумулятором ємністю 21 кВт·год й має час польоту близько 45 хвилин, тоді як Enyaq iV може подолати понад 500 км (з акумулятором на 82 кВт·год).

Як раніше повідомляв Autogeek, у США почали випробування електролітака Alice, перші польоти обіцяють уже у 2024 році.

За матеріалами: motor1.com

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Восьмимісний електрокросовер з запасом ходу 1000 км: норвезький стартап Fresco показав свій другий електромобіль

Tesla відкликає ще понад 800 000 електромобілів: все через паски безпеки