in

В Івано-Франківську з’явиться суто електробусний маршрут: що відомо

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцинків збирається запустити в місті маршрут, яким курсуватимуть виключно електробуси.

Для цих цілей планується закупити шість таких транспортних засобів.

Зокрема, мер міста має намір провести переговори із представниками Європейського інвестиційного банку і таким чином профінансувати покупку електротранспорту.

При цьому Марцинків твердо впевнений, що за рахунок шести автобусів на електротязі у місті можна запустити новий маршрут, який буде обслуговуватись тільки ними. В мерії порахували, що це обійдеться Івано-Франківську набагато дешевше, ніж побудова з нуля нової трамвайної лінії.  

“Ми будемо просити Європейський інвестиційний банк погодити нам закупівлю шести електробусів. Купити шість електробусів і пустити їх по вулиці Петлюри буде дешевше і економніше, ніж будувати повноцінну тролейбусну лінію. Напевно, це буде одне з найперших міст, яке матиме маршрут із електробусів, не один-два транспортних засоби, а повноцінний маршрут”, – сказав Марцинків під час презентації новеньких тролейбусів БКМ 321, які закупили для міста.

Як раніше повідомляв Autogeek, найближчим часом в декількох українських містах з’являться електричні автобуси “Богдан”. В компанії відмітили, що в Україні електричний громадський транспорт не дуже популярний, проте останнім часом ситуація змінюється.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

В Porsche показали, як буде виглядати панель приладів електромобіля Taycan

На 10% більше: Оновлений Chevrolet Bolt 2020 зможе проїхати 417 км на одному заряді