in

Дозволять збільшити простір у салоні: Hyundai розробив інноваційний електромотор Uni Wheel

Hyundai розробив інноваційний електромотор, який дозволить значно зменшити розміри електричних силових установок та дозволить звільнити більше місця для пасажирів та їхніх речей.

Винахід під назвою Uni Wheel являє собою універсальну систему приводу коліс. Вона переміщує певні компоненти приводу всередині колеса. Однак силовий агрегат залишається поза колесом.

Натомість Uni Wheel переміщує редуктор у втулку колеса, ефективно зменшуючи розмір двигуна. Ця інновація дозволяє Hyundai використовувати один маленький двигун на колесо замість того, щоб покладатися на великий привід для всієї осі.

Завдяки використанню низки передач, розташованих усередині колеса, потужність навіть від невеликого двигуна передається на колесо з достатнім крутним моментом для руху авто. Окреме живлення кожного колеса має переваги для ефективного водіння та безпеки, оскільки дозволяє кожному колесу незалежно реагувати на обставини.

Однак на цьому чудеса Uni Wheel не закінчуються. Завдяки тому, як організовані шестерні, вони можуть переміщатися всередині втулки, продовжуючи передавати потужність. Завдяки цьому з’єднання між колесом і двигуном може вільно ковзати вгору та вниз, тому колесу не потрібен ШРУС. Це означає, що втрати ефективності, пов’язані з використанням такого з’єднання під кутом, усуваються, покращуючи передачу потужності та дальність руху.

До того ж, свобода, яку надає ця технологія, дозволяє інженерам більш вільно контролювати кліренс автомобіля. Також зазначається, що транспортні засоби, обладнані Uni Wheel, зможуть “присідати” для аеродинамічної їзди по шосе або підвищувати дорожній просвіт на бездоріжжі.

У компанії кажуть, що перевірила розробку на довговічність. На жаль, поки що Hyundai не готовий сказати, коли Uni Wheel буде запущений у виробництво, але автовиробник вже подав патенти на розробку на ключових ринках – у Кореї, Європі та Сполучених Штатах.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, кросовер Hyundai Kona отримав ефектний тюнинг.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Продадуть на аукціоні в грудні: Fiat 500e отримав одразу три ексклюзивні комплектації

Вперше гібрид: компанія Renault показала нове покоління кросовера Duster