in

Дебютують до 2030 року: BMW готує одразу шість електромобілів Neue Klasse

BMW має намір випустити шість електромобілів на базі своєї платформи Neue Klasse до кінця цього десятиліття.

В основі нової архітектури лежить модернізований акумуляторний блок, який є частиною конструкції кузова автомобіля, що зменшує як вагу, так і його вартість. Щоб збільшити щільність енергії, BMW також перейде з циліндричних елементів на призматичні.

У компанії заявляють, що система eDrive шостого покоління, яка дебютує в автомобілях Neue Klasse, складається з літій-іонної батареї, електродвигуна та інтелектуальної системи управління енергією. Вона повинна забезпечувати на 30% більший запас ходу та на 30% швидше заряджання, ніж попередні електромобілі бренду.

Зазначається, що майбутні електромобілі матимуть 800-вольтну архітектуру, а також будуть на 40% економічніші.

Першою моделлю, що базується на цій новій платформі, стане iX3 другого покоління. Очікується, що ця модель буде представлена наприкінці 2025 року та буде виготовлятись на заводі в Угорщині, а версія з подовженою колісною базою буде вироблятися та продаватися в Китаї. Наступного року BMW випустить електричний седан D-класу, який виготовлятиметься на заводі в Мюнхені, перш ніж виробництво згодом пошириться на Мексику та Китай.

Слідом за цими двома моделями буде випущений купеподібний седан під назвою iX4 та універсал, який, як очікується, з’явиться у 2027 році. Auto News зазначає, що шостою моделлю Neue Klasse стане компактний кросовер.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, новий електромобіль BMW iX2 показали офіційно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Екстремальне відкривання: електромобіль Porsche Taycan Cross Turismo розбили, аби викрасти фари

За 3,1 секунди до сотні: електричний кросовер Porsche Macan показали офіційно