in

Дебют за 2 роки: стали відомі подробиці про перший електричний седан від Volvo

Компанія Volvo почала виробництво прототипу свого розкішного електричного седана наступного покоління, який, можливо, буде називатися ES90. Дослідний електромобіль під внутрішнім індексом V551, як відомо внутрішньо, буде створено в Китаї.

Зазначається, що новинка отримає тяговий акумулятор ємністю 111 кВт*год і матиме запас ходу понад 600 км. При цьому колісна база авто складатиме 3100 мм, а споряджена маса – близько 2600 кг. Окрім того, відомо, що новий електричний седан від Volvo матиме два варіанти трансмісії: два електромотори та повний привід, а також один двигун та привід на задню вісь.

За даними джерел компанії, Volvo планує почати виробництво ES90 у травні 2024 року, хоча початок роздрібної торгівлі новинки планується не раніше середини 2025 року.

Що стосується запасу ходу, ця цифра насправді виглядає досить реалістичною, враховуючи ємність батареї та очікувану вагу авто. Вважається, що основними конкурентами новинки стануть Mercedes EQE, BMW i5, Tesla Model S і Lucid Air.

Останніми роками Volvo інвестує значні кошти в електрифікацію, і цей седан, імовірно, стане першим Volvo, повністю розробленим командою інженерів та дизайнерів у Китаї. Хоча багато електричних моделей Volvo виготовляються в Китаї, на сьогоднішній день компанія зберегла великий інженерний і дизайнерський штат саме у Швеції.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, офіційні електромобілі Volvo стали доступні в Україні за підпискою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від $6250 та без дверей: показано компактний електромобіль Solar City Car, що заряджається від сонця

Електромобіль Volkswagen GTI дебютує у 2026 році: що відомо про новинку