in

CITROЁN в Україні показує вражаючі результати продажів восени 2021 року

Незважаючи на складнощі та потрясіння автомобільного ринку України в останні місяці, Бренд CITROЁN впевнено дивиться вперед і показує відмінні результати продажів.

Так, за результатами трьох місяців осені 2021 року в Україні було реалізовано 1451 автомобіль CITROЁN, що на 143,87% більше щодо показників аналогічного періоду минулого року. Це дозволило CITROЁN впевнено закріпитися в десятці найпопулярніших автомобільних брендів в Україні. Сьогодні за підсумками продажів 11 місяців 2021 року CITROЁN контролює частку в 3,83% з 3 993 проданими авто від загального українського автомобільного ринку.

Досягти подібних результатів дозволяє, насамперед, якісний продукт – автомобілі CITROЁN, які приваблюють нових і нових покупців. Причому однаково високий попит мають різні моделі Бренду. Так, велику частку успіху CITROЁN склали продажі комерційних автомобілів: за підсумками осені 2021 Бренд CITROЁN став абсолютним лідером протягом трьох місяців у рейтингу LCV (легкі комерційні автомобілі). Загалом за даний період реалізовано 1 140 комерційних автомобілів CITROЁN всіх моделей. 

Адже широка гама CITROЁN включає відразу кілька комерційних моделей, які ідеально підходять для різних цілей. Крупний флагман CITROЁN Jumper є найбільш містким фургоном у лінійці Бренду або може використовуватися у варіанті «шасі-кабіна» для створення специфічної надстройки-фургона. Середньорозмірний автомобіль CITROЁN Jumpy – це справжній «майстер на всі руки»: просторий та зручний салон для людей, досить місткий відсік для вантажів, зручність маневрування у місті, економічні дизельні мотори. Нарешті, компактний фургон CITROЁN Berlingo Van (реалізовано 904екземпляра) заслужено вважається бестселером у гамі комерційних автомобілів Бренду – адже тут ідеально поєднуються мінімальні витрати на експлуатацію, простота управління та маневрування, достатній обсяг вантажного відсіку та рекордна вантажопідйомність до 1000 кг.

Але також важливою складовою популярності Бренду на ринку є широкий модельний ряд, який здатний задовольнити потреби будь-якого покупця. Так, провірений часом седан CITROЁN C-Elysée (продано 87 екземплярів) приваблює м’якою підвіскою, просторим салоном, вигідною ціною. Даний автомобіль не раз вибирали корпоративні клієнти, які дуже скрупульозно ставляться до вибору авто. Компактний хетчбек CITROЁN C3 (продано 66 екземплярів) є ідеальним вибором для сучасного городянина: яскравий, динамічний, оригінальний, технологічний автомобіль! І на це вказує його присутність серед лідерів свого класу та наявність титулу «Краще співвідношення\ціна якість 2021».

Також, можна стверджувати, що покупці чудово прийняли найгарячішу новинку осені 2021 року. – новий кросс-хетч CITROЁN C4: вже реалізовані перші партії автомобіля та з кожним новим місяцем ми спостерігаємо стабільне зростання продажів даної моделі. Так за підсумком 3 місяців осені було реалізовано 85 автомобілів, і це не межа, продажі продовжують активно зростати. Цей автомобіль вартує стати абсолютним бестселером Бренду. А вже у листопаді С4 став одним із лідерів у своєму сегменті.

Варто відзначити і відмінні продажі Бренду в корпоративному сегменті, адже у своїй роботі ми приділяємо максимальну увагу всім вимогам клієнта. Не дивно, що «УкрПошта» обрала Бренд CITROЁN, а саме фургон Berlingo Van для реалізації свого масштабного проекту, який змінює Україну на краще – і сьогодні Бренд є частиною цих змін: відповідальне завдання, яке довіряють лише найнадійнішим партнерам. Це не порожні слова, довіру треба заслужити – наприклад, пропонуючи особливі умови купівлі та обслуговування автомобіля за програмою CITROЁN Business, забезпечуючи спеціальні умови гарантії для комерційних автомобілів та фіксовану вартість ТО, приваблюючи широкою дилерской сетью CITROЁN та сервіс-партнерами Бренду. Робота з корпоративними клієнтами завжди була одним із ключових пріоритетів Бренда CITROЁN – що підтверджується не лише на словах, а й на ділі!

Будьте певні: навіть на відстані – CITROЁN завжди залишається з вами та дбає про ваш комфорт. Бренд пропонує широкий спектр послуг, доступних новим і існуючим власникам автомобілів CITROЁN в режимі «онлайн», не виходячи з дому.

Ви можете:

  • створити в конфігураторі бажаний «автомобіль мрії» – https://www.citroen.ua/configurator/ 
  • замовити машину, яка вже знаходиться на складах в Україні – https://cars.citroen.ua/ 
  • записатися на ТО тепер можна також у режимі «онлайн»  – https://info.citroen.ua/service/ 
  • встановити фірмовий додаток MyCITROЁN – ця програма дозволяє контролювати свої поїздки та витрату палива, відстежувати важливу інформацію про автомобіль, стежити за новинами Бренду, перевіряти періодичність ТО та записатися на сервіс у разі потреби.

Стабільне зростання продажів Бренду та лідируюча позиція на ринку – це найкращий показник надійності автомобілів CITROЁN та знання Бренду серед споживачів. Купуючи автомобіль CITROЁN, ви отримуєте не тільки якісний продукт, ви отримуєте комфорт у подальшій експлуатації та обслуговуванні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Японський стартап Aidea створив гібрид мопеда і кей-кара – електричний квадроцикл AA-i

Статистика від рятувальників: власники електромобілів в рази частіше звертаються за допомогою