in

BYD вважає Tesla своїм гарним партнером: планують разом боротись з ДВЗ

У компанії BYD зазначили, що вважають Tesla своїм сильним партнером у боротьбі за те, щоб автомобільна промисловість відійшла від машин з двигунами внутрішнього згоряння.

Обидві компанії є піонерами у розвитку електромобілів, хоча BYD спочатку більше зосереджувався на плагін-гібридах, тоді як Tesla завжди була прихильною виключно електромобілям.

Відомо, що зараз Ілон Маск ставиться до основного конкурента набагато серйозніше, ніж кілька років тому. Не згадуючи BYD по імені, він нещодавно сказав, що вважає китайських виробників електромобілів найкращими конкурентами для Tesla у світі електромобілів. При цьому Tesla і BYD тепер також працюють разом. Tesla використовує акумуляторні елементи BYD LFP у деяких своїх електромобілях.

Юньфей Лі, генеральний менеджер із брендингу та зв’язків з громадськістю BYD, визнав, що Tesla відіграє важливу роль у швидкому зростанні електромобілів у всьому світі.

“Tesla є нашим дуже шанованим колегою в галузі. Це теж наш клієнт. Я вважаю, що цей ринок дуже великий. Справа не в тому, що ми повинні перевершити їх або вони повинні перевершити нас. Замість цього, BYD і Tesla разом повинні подумати про те, як збільшити “пиріг” електромобілів”, – зазначив Лі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, суббренд BYD представив розкішний електричний седан.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Коштуватиме менше $100 000: Lotus готує новий електричний суперкар

Volvo відкладає поставки електромобілів EX30 першим клієнтам через проблему з програмним забезпеченням