in

Audi показала, якими будуть наступні електромобілі: представлено три концепти

Audi поділилась тизерами трьох концептів автомобілів, які будуть дебютують протягом року.

Тріо отримало імена Sky Sphere, Grand Sphere та Urban Sphere.

Анонсували новинки в LinkedIn віце-президент бренду Генрік Вендерс та головний дизайнер Audi Марк Ліхте. Автівки являються частиною так званого проекту Audi Artemis. Його головна мета – створити новаторський електромобіль. Однак його запуск очікується не раніше 2024 року.

Представники компанії опублікували відео, в якому вони розповідають про ти концепти, які “дивляться в майбутнє мобільності”.

Перша модель Sky Sphere представляє собою двох дверну автівку з великими колесами, довгим капотом та низькою лінією даху.

Судячи з тизеру, Grand Sphere буде великим седаном, який за словами Ліхте забезпечить грандіозний досвід для всіх органів відчуття.

І остання Urban Sphere описується Audi як “приватний простір у міському середовищі”, який є “цифровим, соціальним і ідеально зосередженим навколо вас”. Виконаний концепт у кузові позашляховика.

Наразі не відомо чи збирається автовиробник налагоджувати серійне виробництво якогось із презентованих концептів чи вони просто ляжуть в основу електромобіля, який запланований на 2024 рік.

Як раніше повідомляв Autogeek, в українських шанувальників Audi з’явилась можливість придбати електричний кросовер e-tron S. До України модель дісталася через рік після офіційної прем’єри, але це не робить її менш привабливішою в очах потенційних власників.

По матеріалах: carscoops.com.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Мінцифра відкрила базу VIN-кодів зареєстрованих в Україні автомобілів, але не всіх

130 км на одному заряді: BMW оцінили свій футуристичний електроскутер в $12000