in

Aston Martin відклав дебют свого першого електромобіля до 2026 року: у чому причина

З огляду на нижчий, ніж очікувалося, попит Aston Martin вирішив відкласти випуск першого в історії бренду електромобіля.

“Споживчий попит на електромобілі, звісно за ціновою категорією Aston Martin, не такий, як ми планували два роки тому”, – заявив голова правління Лоуренс Стролл. Замість цього, за словами Стролла, покупці були більше зацікавлені в плагін-гібридних автомобілях, оскільки клієнти також хочуть, щоб “авто все ще мав запах, відчуття та шум від спортивного автомобіля”.

“Ми впоралися з цим зменшеним попитом на електромобілі, і випустимо кілька дуже важливих гібридів, перш ніж випустити на ринок наші нові електромобілі”, – сказав Стролл. Минулого літа керівник канадської філії Aston Martin повідомив, що фірма працює над чотирма новими електромобілями, перший з яких повинен був вийти на ринок у 2025 році.

Компанія об’єдналася з Lucid в угоді, яка дала американському бренду електромобілів, який підтримує Саудівська Аравія, 3,7 відсотка частки в Aston Martin в обмін на доступ до електричних силових агрегатів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, елегантний Aston Martin DB6 перетворили на електромобіль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Більше потужності та швидка зарядка: нові електромобілі Ford можуть отримати архітектуру на 800 вольт

Volkswagen і Xpeng спільно готують новий електричний кросовер: що про нього відомо