in

Американські військові отримають електричні фургони Canoo: їх доробили для бездоріжжя

Компанія Canoo вивела свій електричний фургон, яким користуватимуться американські військові, для тестування та демонстрації.

Canoo, серед незліченних комерційних замовлень, отримала замовлення на транспортні засоби від армії США після виграшу конкурсного контракту. 

Компанія вже почала постачати свої перші одиниці в армію для тестування та демонстраційного використання. Ці тести дозволять Canoo продемонструвати гнучкість і корисність своєї платформи електромобілів для інших секторів ринку.

Перші одиниці електрофургонів Canoo надійшли військовим декілька днів тому. Вони мають відкритий багажник з сидіннями, позашляхові шини та традиційний для армії коричневий колір фарби.

Автомобіль відрізняється від Canoo Lifestyle Vehicle, який доступний для роздрібних споживачів і комерційних клієнтів. Відкритий вантажний відсік, що нагадує пікап, забезпечує максимальну місткість вантажу.

Інший важливий інженерний вибір – серія монтажних стійок, призначених для перетворення транспортного засобу з платформи на пікап або навіть на рампу. Також автомобіль має збільшений дорожній просвіт і більші 32-дюймові шини для бездоріжжя, щоб без проблем рухатися будь-якою дорогою.

Canoo Light Tactical Vehicle видає 600 кінських сил завдяки системі повного приводу. Згідно з прес-релізом компанії, більше специфікацій буде опубліковано, коли вона постачатиме більше одиниць.

Генеральний директор Canoo Тоні Аквіла скористався нагодою, щоб відзначити не тільки міцність автомобіля як тактичного транспортного засобу, але й його гнучкість, щоб відповідати будь-яким вимогам клієнтів. 

«LTV є ще однією віхою, яка доводить потужність нашої технології та те, як її можна використовувати, навіть у тактичних ситуаціях, — зазначив Акіла, — це виграшний алгоритм для наших клієнтів і компанії».

Canoo продовжує дивувати не лише гнучкістю свого автомобіля, але й стійкістю бізнесу. Лише кілька місяців тому компанія була на межі банкрутства, а тепер Canoo має безліч замовлень та значно розширює свої виробничі можливості за допомогою нових потужностей.

Як раніше повідомляв Autogeek, в NASA випробували транспортні засоби Canoo, які працюватимуть на космічне агентство.

За матеріалами: teslarati.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Аналітика: Tesla втрачає позиції на ринку електромобілів у США і може поступитися лідерством

Електромобіль Volkswagen ID.3 перевипустять в новому поколінні: що зміниться