in

Американська поліція планує пересісти на електромобілі Tesla Model Y і вже тестує Model 3

Maker:0x4c,Date:2017-9-13,Ver:4,Lens:Kan03,Act:Lar01,E-Y

Поліцейські департаменти починають все частіше комплектувати свій автопарк електромобілями, замінюючи ними паливні автівки.

Зараз копи із пенсільванського округу Аллегейні придивляються до новенької Tesla Model Y, продажі якої ще поки навіть не почались.

Щоби оцінити переваги “зеленого” виду транспорту поліцейські взяли на тест Model 3. Вже після цього приймуть рішення чи варто брати в автопарк електромобілі.

“Якщо ми впевнимось в доступності і економічності цих транспортних засобів, управління шерифа дуже серйозно підійде до висновку на рахунок енергоефективності Model Y і її виводу на вулицю”, – розповіли в поліції.

В управлінні прямо заявили про бажання взяти в автопарк саме Model Y, яка являється більшою, ніж Model 3.

Окрім економічності електромобілів в порівнянні з тими ж Dodge Charger, “зелені” автівки мають ще й перевагу в обслуговуванні – ТО потрібно робити набагато рідше.

Як раніше повідомляв Autogeek, працівник поліції американського міста Фрімонт не зміг наздогнати злочинця через те, що акумулятори в його Tesla Model S розрядились. Коп замість того, щоб переслідувати втікача, почав шукати станцію зарядки для службового автомобіля.

По матеріалах: electrek.co.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Йде епоха: Легендарний “кубик” Mercedes G-Class повністю переведуть на електрику

Гібрид Lada і Skoda: В Україні помітили рідкісний електромобіль 90-х років випуску