Songsan Motors – це невеликий китайський виробник автомобілів, який базується в Пекіні. Першим серійним авто бренду став Songsan був SS Dolphin, натхненний класичним Chevrolet Corvette. Судячи з опублікованих фото з Пекіну, Шанхаю та Чжецзяну, автомобіль виглядає доволі ефектно.
Songsan SS Dolphin – це кабріолет з жорстким дахом. Його виробляє компанія BYD за контрактом на замовлення Songsan. При цьому автомобіль достатньо великий – він має 4855 мм у довжину, 1900 мм ширини та 1431 мм у висоту, а колісна база становить 2700 мм.
Силова установка BYD FWD PHEV поєднує в собі 1,5-літровий бензиновий турбомотор з електродвигуном, а також 6-ступінчасту роботизовану трансмісію. На спорткарі також встановлено 43-літровий паливний бак і тяговий акумулятор на 16 кВт*год.
Це досить стара трансмісія, але все одно вона забезпечує машині розгін від 0 до 100 км/год за 5,9 с. Сукупна потужність силової установки становить близько 200 к.с. Запас ходу суто на електротязі становить 100 км.
Цікаво, що автомобіль має гарантію п’ять років, або 100 тисяч км пробігу. Ціни на машину починаються з позначки у 97 тисяч доларів.
Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, суббренд BYD представив розкішний електричний седан.