in

228 коней під капотом та 540 км пробігу: Cupra розкрила всі деталі електричного хетчбека Born

Компанія Cupra розкрила всі деталі свого майбутнього електричного хетчбека Born, побудованого на одній платформі Volkswagen Group MEB, що і ID.3, ID.4 та Audi Q4 e-tron.

Представлений варіант моделі практично не відрізняється від концепту, який дебютував у 2020 році.

При тому, що він візуально дуже схожий на ID.3. У них навіть двері практично однакові. Однак деякі відмінності є. Нинішній варіант Born має більш похилий капот, фари набрали кутовидної форми, збільшилась решітка радіатора. Задня частина автівки відрізняється горизонтальною світловою панеллю, що з’єднує фари.

Інтер’єр також запозичили у VW, але внесли безліч змін. В салоні є стандартна 12-дюймова інформаційно-розважальна система має більш традиційну прямокутну форму, цифрова панель інструментів отримала власну графіку. Центральну консоль підняли та в освітленні використали більше темних кольорів.

Сидіння зробили у вигляді ковшів і обтягнули їх тканиною, яку виготовили з виловленої в морі пластмаси.

Базовий варіант моделі має невеликий акумулятор потужністю 45 кВтгод. Він забезпечує пробіг в 340 км по циклу WLTP. Під капотом у нього двигун на 148 к.с., який розганяє автівку до 100 км/год за 8,9 секунди.

Наступна версія Born отримала акумулятор на 58 кВтгод і 201 к.с. під капотом. Це забезпечує пробіг на одному заряді в 418 км. Час розгону до сотні зменшується до 7,3 секунди.

Та сама батарея, але в комплекті з двигуном в 228 к.с. може розігнати електромобіль до 100 км/год за 6,6 секунди і має ті ж 418 км пробігу.

Найпотужніший варіант електричної Cupra оснащено акумулятором на 77 кВтгод та 228-сильним мотором. На одному заряді автівка долає відстань в 540 км. Однією з переваг цієї версії є швидка зарядка, яка за сім хвилин може додати до пробігу 100 км.

Наразі вартість електромобіля не відома. Ймовірно, вона з’явиться ближче до початку виробництва Born. Основним ринком збуту автівки стане Європа.

Як раніше повідомляв Autogeek, Cupra готується до запуску нового електромобіля – позашляховика Tavascan. Його вихід очікується у 2024 році.

По матеріалах: carscoops.com.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електричний папамобіль: Fisker розробить для Папи Римського спеціальну версію кросовера Ocean

Зроби сам: IKEA випустить електромобіль-конструктор за $6500