in

115 км без підзарядки: SEAT презентував свій перший електричний скутер e-Kickscooter

Компанія SEAT приїхала на Всесвітній конгрес Smart City Expo і привезла з собою декілька новинок.

Серед них – перший електричний скутер бренду, концепт e-Kickscooter і презентація нового бізнес-підрозділу SEAT Urban Mobility.

Концепція SEAT e-Scooter

Перший електричний скутер бренду має компактний дизайн, що заснований на стилізованих геометричних формах. На ринок його хочуть вивести вже в 2020 році. Модель буде орієнтована на автопарки, служби доставки і приватне користування.

За словами керівника відділу міської мобільності SEAT Лукаса Касасноваса, електричний концепт являється відповіддю на запит суспільства, що вимагає гнучкої мобільності.

Е-Scooter отримав електродвигун на 7 кВт з піковою потужністю в 14,8 к.с. та крутним моментом в 240 Нм. Він має максимальну швидкість в 100 км/год, а відмітки в 50 км/год досягає за 3,8 секунди. На одній зарядці скутер може проїхати 115 кілометрів.

Акумулятор зробили компактним. Його легко вийняти і поставити на зарядку вдома. Під сидінням є місце для зберігання двох шоломів. Також його підключили до мобільного додатку, що дозволяє власнику відслідковувати рівень заряду батареї та його місцезнаходження.

Концепція SEAT e-Kickscooter

Нова версія кікскутера отримала діапазон в 65 кілометрів, дві незалежні системи гальмування та оновлений акумулятор зі збільшеним об’ємом. Нинішню версію SEAT EXS уже купили більше 10 000 клієнтів компанії.

SEAT Urban Mobility

Новий бізнес-підрозділ буде інтегрувати всі мобільні рішення на основі продуктів, послуг і платформ. В наступному році він вже вийде на ринок. Оновлену концепцію e-Kickscooter також включать в цей блок. Асортимент продуктів розрахований на кінцевих споживачів, а також автопарки.

Як раніше повідомляв Autogeek, керівник проекту розробки українських електроскутерів, інженер-машинобудівник Василь Далеченко розповів, від чого залежить ціна на електроскутери і чому саме вони не можуть бути дешевше, ніж є наразі. Нижче публікуємо його власний погляд на проблему.

По матеріалах: electriccarsreport.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Неймовірно: новий електромобіль Ford Mustang Mach E виявився зовсім без дверних ручок

Bolt першим в Україні запускає прокат електричних самокатів: як це працюватиме