in

Запоріжжя придбає та виведе на міські маршрути 26 нових електробусів

Запоріжжя придбає та виведе на міські маршрути 26 нових електробусів

Закупівлі автобусів оплатять за рахунок коштів Європейського інвестиційного банку.

На вулицях Запоріжжя з’явиться новий електричний громадський транспорт: у рамках загальнонаціонального проекту «Міський громадський транспорт України» «Запоріжелектротранс» закупить 26 електроавтобусів и 20 автобусів великої місткості для обслуговування міських маршрутів. Транспорт придбають за рахунок кредитних коштів Європейського інвестиційного банку.

Як повідомляється на офіційному сайті мерії Запоріжжя, гарантії під кредит від Європейського інвестиційного банку для закупівлі транспорту надасть міська рада.

Загальна сума кредиту становить 10,84 млн євро: приблизно 376 млн гривень або по 8 млн грн на одну одиницю транспорту. Кредит надається на 22 роки з пільговим періодом два роки під процентну ставку до 2.5 % річних.

Погашення кредиту буде відбуватися протягом всього строку дії кредитного договору з урахуванням відстрочки погашення основної суми боргу на 2 роки (пільговий період). За прогнозами, витрати, пов’язані з обслуговуванням кредиту, почнуть виплачувати з 2021 року. Платежі з погашення основної суми боргу та відсотків будуть здійснюватися кожні півроку.

Як пише портал, за останні 4 роки за готівку та на умовах лізингу Запоріжжя закупило 95 нових автобусів великої місткості та 5 нових тролейбусів з автономним ходом, а також кілька десятків вживаних трамваїв та тролейбусів.

Як раніше повідомляв AUTOGEEK, в Україні створюють власний електробус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Запоріжжя придбає та виведе на міські маршрути 26 нових електробусів
Кожен п'ятий автомобіль – електричний: BMW оголосила плани щодо виробництва до 2023 року

Кожен п’ятий автомобіль – електричний: BMW оголосила плани щодо виробництва до 2023 року

Fisker анонсував найлегший електропікап у світі

Fisker анонсував найлегший електропікап у світі