in

За мільярд доларів: BYD планує побудувати величезний завод з випуску електромобілів у Туреччині

Компанія BYD максимально близька до угоди щодо початку будівництва в Туреччині заводу з випуску електромобілів вартістю 1 мільярд доларів. Ця новина з’явилася після того, як BYD відкрила свій перший завод закордоном у Таїланді.

Очікується, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган офіційно оголосить про угоду найближчим часом. Офіційні особи повідомили Bloomberg, що в провінції Маніса, де буде побудований завод, відбудеться церемонія закладки першого каменю.

Новий завод BYD може допомогти бренду подолати потенційний вплив нових мит ЄС на китайський імпорт електромобілів. Цього тижня ЄС запровадив додаткові мита до 38,1% на електромобілі з Китаю.

Згідно з дослідженням Rhodium Group, BYD заробляє близько 14 300 євро на кожній проданій у ЄС моделі Seal U, причому у Китаї він заробляє лише близько 1300 євро.

Минулого тижня Туреччина також послабила тарифи, щоб заохотити інвестиції, в тому числі від BYD. Минулого року на частку електромобілів припадало 7,5% продажів нових автомобілів у Туреччині, що відкриває значні можливості для китайського виробника електромобілів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, технічні характеристики електрифікованого пікапа BYD Shark розкрили перед дебютом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Чому європейці відмовляються від власних авто на користь каршерингу 

Ставлять більш надійний: Tesla міняє електродвигун на вже випущених електропікапах Cybertruck