in

За допомогою штучного інтелекту: Hyundai створив унікальний автомобіль для собак

Автовиробники поспішають додати штучний інтелект у свої автомобілі, але компанія Hyundai пішла зовсім іншим шляхом. Замість встановлення ChatGPT вони вирішили мріяти про штучний інтелект, орієнтований на собак.

Проект під назвою Dogbility, як випливає з назви, був створений для вигулу собак, оскільки деякі власники занадто втомилися, щоб вигулювати своїх домашніх тварин після довгого робочого дня.

У релізі, який був написаний і відредагований за допомогою ШІ, говориться, що автономні транспортні засоби розроблені для перевезення домашніх тварин “до парку та назад, до дому їхніх друзів і навіть по місту без допомоги людини”. Зазначається, що можливе створення моделей Dogbility Pup, Dogbility Classic і Dogbility Senior, які будуть доступні в трьох розмірах.

Незважаючи на те, що машини автономні, транспортні засоби мали “поворотне кермо, призначене для надійного керування лапами”. Інші основні моменти включали гумовий клаксон, кольоровий проекційний дисплей, сумісний із собаками, і розпізнавання відбитка носа для запуску двигуна. ШІ також придумав режим сушіння для дощових днів і систему ароматерапії з ароматами сиру, в’яленого м’яса та арахісового масла.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, спортивний електромобіль Hyundai Ioniq 5 N розкрив ціни та детальні характеристики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Демонтували дах та двері: електромобіль Fiat Topolino перетворили чарівний пляжний автомобіль

З запасом ходу до 330 км та знайомим дизайном: Ram готує новий електромобіль