in

За 10 місяців 2019 року українці купили 6247 електромобілів: складено ТОП-5 найпопулярніших

За десять місяців з початку року українці придбали і поставили на облік 6247 автотранспортних засобів на електротязі, повідомляє Укравтопром.

За даними асоціації “Укравтопром”, з цієї кількості: легкових авто – 5789 шт., комерційних – 458 шт. Таким чином, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, попит на легкові електромобілі в Україні зріс на 37%, а на комерційні – майже вдвічі.

Ринок комерційних автомобілів на електротязі продовжує формуватися в основному за рахунок імпортного секонд-хенду, частка якого склала 96 відсотків. А більша частина реєстрацій тут припала всього на дві моделі: RENAULT Kangoo Z. E. – 420 шт. (403 б/в і 17 нових), NISSAN e-NV200 – 21 шт. (20 б/в і 1 нова).

На ринку легкових електрокарів також домінували старі машини. З 5789 зареєстрованих з початку року машин тільки 498 були новими.

Найпопулярнішим електрокаром в українців залишається NISSAN Leaf. З січня по жовтень 2763 ліфів поповнили автопарк країни.

На другому місці TESLA Model S, автомобілі цієї моделі з початку року обрали 489 автомобілістів.

Також до п’ятірки найбільш затребуваних автомобілів з нульовим рівнем викидів увійшли: BMW i3 – 297 шт.; VOLKSWAGEN е-Golf – 279 шт.; FIAT 500е – 253 шт.

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв, що експерти визначили регіони та моделі електромобілів за популярністю: статистика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Hyundai розробляє першу в світі систему активного пригнічення зовнішніх шумів

Електромобіль Ford e-Mach Mustang показали в деталях на шпигунських фото