in

Їздять без водіїв: Renault запускає у виробництво “маршрутку” на автопілоті

Компанія Renault у співпраці з WeRide запускає виробництво автономного маршрутного автобуса. Французький автовиробник вважає, що, відокремивши очікування щодо індивідуальних транспортних засобів від очікувань громадського транспорту, вони зможуть реалізувати обіцянку щодо безпілотних автомобілів набагато раніше, ніж пізніше.

Цей проект розробляється спільно з компанією WeRide, яка була заснована в 2017 році з метою управління широкомасштабним розгортанням транспортних засобів з рівнем автономності не нижче четвертого. Разом WeRide та Renault роками випробовували свої концепції автономних шаттлів, намагаючись задовольнити потреби місцевої влади в європейських зонах із “низьким рівнем викидів”.

“Група Renault рухається вперед, щоб реалізувати свою стратегію автономних транспортних засобів”, – заявив Жиль Ле Борнь, технічний директор Renault Group.

За його словами, у результаті спільних робіт компанії у найближчі роки зможуть запропонувати ринку надзвичайно актуальну лінійку автономних маршрутних автобусів з низьким вмістом вуглецю, які відповідатимуть потребам регіонів.

Зазначається, що парк цих автоматизованих електричних мікроавтобусів WeRide планується інтегрувати в мережу громадського транспорту Шатору-Метрополь у Франції до 2026 року.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електрофургон Renault Master E-Tech Electric отримав запас ходу 460 км.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

З запасом ходу понад 300 км: Toyota розпочне продажі електричних вантажівок

В Україні подорожчає “автоцивілка”: Рада прийняла закон