in

Врятували зі звалища: класичне купе Datsun 240Z перетворили на електромобіль з двигуном від Tesla

Класичний японський спорткар Datsun 240Z перетворили на електромобіль з силовою установкою від Tesla. Новий ефектний проект отримав назву The Legacy. Дебют стильного проекту відбувся на виставці SEMA 2023.

Створення унікального проекту розпочалось з пошуку донора. Іржаве шасі та кузов 240Z знайшли на шроті. Далі конструктори замінили більшість кузовних деталей на елементи, виготовлені із вуглецевого волокна.

Щодо механічної сторони, японський електромобіль отримав пару акумуляторних блоків та систему керування батареями від Tesla. Акумулятори були розміщені в автомобілі таким чином, щоб оптимізувати баланс ваги.

Оскільки електромобілі, особливо високопродуктивні, схильні до перегріву, команда розробників також внесла значну кількість удосконалень у систему охолодження, включаючи потужні вентилятори, нові патрубки для охолоджуючої рідини та радіатори.

На жаль, автори не опублікували жодного кадру машини у русі. Однак під час міжнародної виставки він отримав кілька нагород, у тому числі перше місце в номінації Pit & Paddock Best of Show. Також автори цікавого проекту нічого не повідомляють про динамічні характеристики авто. Сподіваємось, що подробиці з’являться після тестових випробувань ефектного ретрокару.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, представлено електричний суперкар Nissan Hyper Force.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Від дизайнера Ford та Aston Martin: електричне багі Callum Skye стане серійним

Для майбутнього Бонда: елегантний Aston Martin DB6 перетворили на електромобіль