in

ID були помилкою: Volkswagen визнав хибним існування окремої лінійки для електромобілів

У керівництві концерну Volkswagen та однойменного бренду дійшли висновку, що виокремлення електромобілів у ID-лінійку було помилковим й не відповідає ідеям розвитку компанії. Нещодавно до аналогічного висновку дійшов Mercedes-Benz, назвавши електромобільний суббренд EQ тимчасовим.

Для нових моделей електромобілів Volkswagen планує використовувати колишні добре знайомі імена, на просування яких не доведеться витрачати стільки засобів та зусиль, як на моделі серії ID. Першим у цій новій родині буде електричний хетчбек Golf. Це ім’я добре знайоме на всіх світових ринках й буде краще сприйняте, ніж ID.2. Цю назву планували використовувати для нової моделі.

Протягом якого часу Volkswagen відмовиться від суббренду ID не уточнюється. Декілька днів тому прототип ID.2 був помічений під час дорожніх тестів. Але виходячи з того, що для випробувань вузлів використовують кузов ID.3, новинка знаходиться на ранніх стадіях розробки. Чекати на компактний хетчбек на ринку раніше 2025 або 2026 року не варто. Ймовірно, його поява стане початком відходу сімейства ID у минуле.

Чи планують перейменовувати уже випущені моделі електромобілів не повідомляється. Відомо, що компанія вже готує їх оновлення.

Як раніше повідомляв Autogeek, новий бюджетний електромобіль Tesla помічено на тестах.

За матеріалами: Volkswagen

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

ТОП 10 поширених помилок під час купівлі вживаного електромобіля

Ціна від $10 000: Wuling випустить ще один компактний електромобіль із запасом ходу понад 300 км