in

Водневий мотоцикл Segway Apex H2 оцінили в $10 700: опубліковані фото концепта

Концепт водневого мотоцикла з колесами, які «ширяють» над землею, компанія Segway представила у квітні 2021 року. На той час проєкт існував на візуалізованих зображеннях та викликав у скептиків сумніви у реальному втіленні ідеї. Але, як бачимо, проект Segway Apex H2 рухається вперед.

Серійна версія Segway Apex H2 з’явиться до кінця 2023 року.

Перший прототип водневого мотоцикла готовий і практично не відрізняється від концепту. Інженери та дизайнери Segway зберегли стиль концепту від лівреї до виставлених на показ водневих балонів. Єдина помітна відмінність – дорожні шини, якими замінили гоночні сліки шоу-кара. Ймовірно, на шляху до конвеєра байк ще зміниться.

Зі слів представників компанії, Segway Apex H2 з двигуном потужністю 80 к.с. зможе розганятися до 150 км/год та прискорюватися від 0 до 100 км/год за 4,0 секунди. Запас ходу поки що не озвучено. До виходу мотоцикла на ринок наприкінці 2023 року у розробників ще багато часу для вдосконалення проєкту.

Незважаючи на передові технології, преміальний дизайн та витрати на розробку, Segway планує запропонувати Apex H2 лише за 10 700 доларів США. З таким цінником електроводневий мотоцикл може стати «проблемою» для багатьох виробників електричних моделей.

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Segway-Ninebot схрестила гіроскутер і електричний карт.

За матеріалами: RideApart

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Електромобіль Ford Focus Electric може повернутись на ринок: в компанії тримають інтригу

В ЄС порахували зарядні станції для електромобілів: найбільше – в Нідерландах, найменше – на Кіпрі