in

Відео дня: електричний позашляховик Mercedes-Benz G-Class змагається зі своїм попередником

Mercedes-Benz оцінює продуктивність електричного G-Class, також відомого як EQG, перед його показом. І у компанії не придумали кращого способу перевірити його можливості, аніж відправити його назад у часі.

У новому відео електричний G-Class повертається у 1980-ті роки, де він змагається з 280GE, представленим у 1980 році. З класичним фільтром 80-х, ретро-графікою та музикою, позашляховики мчать угору по Шоклю.

Шокль, гірський перевал в Австрії, вже давно використовується Mercedes для тестування позашляховиків. Ось чому кожна сучасна версія G-Class отримує логотип Schockl Proved як нагадування про можливості авто. У компанії також зазначають, що електричний G-Class пропонуватиме власникам “нестримну здатність їздити по бездоріжжю”.

Новим відео у Mercedes-Benz прагнуть показати, що не варто скептично відноситись до електричного позашляховика та його можливостей на бездоріжжі. Фактично, менеджери Mercedes вірять, що електричний G-Class буде найкращим позашляховиком компанії у найближчі десятиліття. Кажуть, що бренд працює над трансмісією, яка має електродвигун на кожному колесі. Це дозволить розподіляти крутний момент на окремі колеса, забезпечуючи вражаючу прохідність.

На жаль, у компанії все ще тримають у секреті технічні подробиці новинки, але ми знаємо, що електричний G-Class використовуватиме кремнієві анодні батарей. Mercedes-Benz очікує, що батарея, розроблена спільно з Sila, матиме на 40% більшу щільність енергії, ніж літій-іонні акумулятори.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, у 2024 році Mercedes-Benz запустить серійне виробництво електричного G-Class.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Jeep випадково оприлюднив фото електричного кросовера Wagoneer S

Подовжить запас ходу електромобілям: Hyundai представив унікальні рухомі бризковики