in

Відео дня: електромобіль Skoda Vision O отримає незвичні двері

Чеська марка завершила тизерну кампанію, що передує дебюту концептуального універсала Vision O. На останньому тизері вона показала дизайнерські скетчі, що проливають світло на новинку, яка, як очікується, переродиться в електричну Octavia нового покоління.

Повністю Vision O розсекретять онлайн 8 вересня, а наживо покажуть на автосалоні в Мюнхені наступного дня.

Відомо, що Vision O продемонструє новий виток еволюції дизайнерської мови Skoda Modern Solid. Упор буде зроблено на аеродинаміку, що підвищує ергономічність та запас ходу. Концепт отримає подовжений корпус із рельєфним капотом, круто нахиленим лобовим склом та прихованими дверними ручками.

Судячи з зображень, на авто розпашні двері, центральних стійок немає, хоча на задніх дверях є незвичайний виступ – їхня імітація. Також шоу-кар отримає оригінальну задню оптику з написом Skoda і скляний дах зі спойлером.

Інших подробиць поки що небагато. Очікується, що універсал розтягнеться у довжину на 4,7 метра та зможе проїжджати на одній зарядці до 600 кілометрів. Привід буде заднім, чи повним.

Нагадаємо, як раніше розповідав AUTOGEEK, Škoda розповіла подробиці про новий електричний кросовер Elroq.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Класичний кабріолет Rolls-Royce Corniche перетворили на електромобіль

ТОП-7 електричних прем’єр Мюнхенського автосалону: від BMW до Volkwagen