in

Відео дня: автопілот Tesla не впорався з розміткою в самому центрі Києва

Автопілот в електромобілях Tesla є вже відносно звичною річчю для водіїв за кордоном.

Й хоч поки ця функція й досі не була остаточно затверджена й доступна у бета-версії, власники електромобілів Tesla користуються нею досить часто й з задоволенням.

А от на українських дорогах проїхатися з автопілотом вдається майже ніколи. А все через якість доріг, які повинні бути ну просто ідеальними – рівними й з чітко нанесеною розміткою. Проте інколи власникам Tesla в Україні все ж вдається увімкнути FSD, зняти руки з керма й насолодитися тим, що не ви керуєте автомобілем, а він їде самостійно. Саме так й сталося з водієм Tesla, який проїхався у своєму електромобілі на автопілоті центром Києва, про що свідчить відео, зняте в автівці.

Звісно ж не всім водіям сподобалося, що зробив водій Tesla. Вони назвали його поведінку безвідповідальною й нагадали, що функція автопілота й досі не працює як треба. Інші ж почали стверджувати, що це ніякий не автопілот, а просто функція утримання автомобіля у смузі ж.

Але що б це не було, такі відео свідчать про те, що ера абсолютно інших автомобілів уже тут.

Як раніше повідомляв Autogeek, автопілот Tesla запобігає близько 40 аваріям на день, просто виправляючи водіїв, які натискають неправильну педаль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Hankook представив нову модель зимових шин iON winter для електромобілів преміум-класу: що потрібно знати

Tesla почала продавати адаптери CCS Combo для швидкої зарядки електромобілів