in

В Honda вважають, що преференції для електромобілів дискримінують інші авто: офіційна заява

Японська компанія закликає американських споживачів виступити проти нового закону про податкові пільги для електромобілів.

Законпроєкт, який наразі розглядається американським Конгресом, передбачає різні розміри пільг для електромобілів, виготовлених на території США місцевими та «заїжджими» виробниками.

Зокрема, додаткову податкову пільгу у розмірі 4500 доларів отримає «Велика детройтська трійка», до якої входять Chrysler Group LLC, General Motors та Ford Motor Company. Тобто електромобілі марок, що їм належать, можна буде придбати зі знижкою у 12 000 доларів. Тоді як іншим доведеться задовольнятися федеральним податковим кредитом, що діє в даний час, у розмірі 7 500 доларів. Таким чином, на ринку будуть сформовані не рівні умови для американських на не дуже американських виробників.

Honda, яка виробляє автомобілі в Америці майже 40 років, вважає нові норми дискримінаційними та просить американських споживачів допомогти у забезпеченні рівних умов для всіх електромобілів, незалежно від марки, звернувшись до своїх представників у Конгресі.

За даними Агентства з охорони навколишнього середовища США, Honda вже являється найекономічнішим американським виробником автомобілів із найнижчим рівнем викидів. Незважаючи на це компанія продовжить боротися із змінами клімату на планеті. Відповідно до стратегії розвитку Honda, до 2040 року всі доступні на ринку автомобілі марки будуть електрифікованими.

Як раніше повідомляв Autogeek, Honda готується до повної відмови від ДВЗ і показала 5 електричних концептів.

За матеріалами: Honda

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Ford сфокусується на електрокросоверах: першими будуть Ford Explorer та Lincoln Aviator

PepsiCo стане першою компанією в світі, до автопарку якої потраплять електровантажівки Tesla Semi