in

«Укравтодор» поділився успіхами 2020 року: «законсервували» 464 км доріг

У 2020 році захисним шаром покрили в двічі більше доріг, ніж за два попередні роки.

«Укравтодор» опублікував інфорграфіку облаштування захисного покриття на дорогах державного значення у 2020 році. За даними агентства, з початку року захисний шар литої емульсійно-мінеральної суміші (ЛЕМС) нанесли на 464,1 км доріг. Це вдвічі більше, ніж у 2018 та 2019 роках разом, коли, так звану «консервацію» провели на 144,3 км та 156.2 км відповідно.

Як пояснили в «Укравтодорі», нанесення захисного шару та поверхнева обробка дорожнього покриття дозволяють відновити транспортно-експлуатаційні показники та захистити верхні шари асфальтобетону від негативного впливу природно-кліматичних факторів, і, таким чином, продовжити термін служби дорожнього покриття.

«За допомогою поверхневої обробки оновлюється шар покриття та підвищується якість його зчеплення. Шар обробки захищає від проникнення води у дорожній “одяг”, призупиняє розвиток руйнування та продовжує термін служби старих покриттів. Поверхнева обробка є також профілактикою утворення тріщин та вибоїн на дорозі», – додали в «Укравтодорі».

У Держагентсві відзначили успіхи двох областей – Сумської та Одеської. У Сумській області з початку року обробили – 83,7 км доріг територіального та регіонального значення, у Одеській – 65 км автодороги М-28 Одеса – Южний (обхід м. Одеси). Інформація по іншим областям не озвучена.

Як раніше повідомляв Autogeek, кабмін виділив майже 2 млрд гривень з Дорожнього фонду на місцеві дороги та мости.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

«Хонда» покине «Формулу-1» після сезону-2021

Брат Шумахера вважає, що людям набридли перемоги «Мерседеса»