in

У серпні 2022 року українці зареєстрували удвічі більше електромобілів, ніж торік

Протягом серпня перші українські номерні знаки отримали 1489 електромобілів.

Асоціація українських автомобілевиробників «УкрАвтопром» опублікували статистику авто ринку за серпень 2022 року. Як повідоляється, протягом місяці в Україні зареєстровано 1489 електромобілів, з них 1397 легкових та 92 комерційних. У порівнянні з минулорічним серпнем потип на батарейні моделі виріс майже удвічі більше, а з липнем цього року зменшився на 14%.

Вже традиційно більшість з зареєстрованих минулого місяця легкових електомобілів – 1245 одиниць – встигли поїздити в одній із сусідніх країн. Новими, на жаль були тільки 152 автомобілі.

Новый Nissan Leaf создали к юбилею самого популярного EV в мире -  Автоцентр.ua

На вершині «пятірки» найпопулярніших електромобілів в Україні традиційно Nissan Leaf – 297 реєстрацій за місяць. На другому місці Volkswagen ID.4 – 154 одиниці. Третій за попуряністю – Volkswagen e-Golf, на рахунку якого 150 реєстрацій. Ще 97 українців відали перевагу Renault Zoe, а замикає серпнепу пятірку Tesla Model 3. Американський електроседан обрали 60 автомобілістів.

Electric Renault Kangoo ZE Van Getting Big Boost To Range (To ~120  Real-World Miles) - CleanTechnica

Серед комерційних електромобілів більшість реєстрацій минулого місяця припала на Renault Kangoo Z.E.: 40 одиниць із 92 зареєстрованих.

Всього з початку 2022 року український електромобільний парк поповнився на 7366 одиниць. Це на 42% більше, ніж за тіж вісім місяців 2021 року.

Як раніше повідомляв Autogeek, представлено новий Nissan X-Trail.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Експерти назвали найякісніші автомобілі Китаю: складено рейтинг по сегментах

Green Mobility News. Як стрімко зростає кількість зарядок в Україні: Ionity, Flash і Toka