in

Цінова революція: Ford обіцяє доступні електрокари від 20 тисяч доларів

Компанія Ford планує закріпитися у сегменті «доступних» електрокарів, запропонувавши клієнтам електромобілі з цінником від 20 до 70 тисяч доларів.

Ford готується до чергової «революції»: компанія планує пересадити своїх клієнтів на електрокари, повторивши успіх 1900-х років, коли на ринок вийшов Ford Model T – перший «бюджетний» автомобіль марки. Появу у модельній лінійці компанії повністю електричних моделей з цінником від 20 тисяч доларів анонсував новий генеральний директор Ford Джим Фарлі.

В інтерв’ю Wards Auto, Фарлі сказав, що компанія не прагне продавати електромобілі за цінами вище $100 000, поступившись преміум-сегментом таким виробникам, як Porsche, Tesla та Mercedes-Benz. Максимальний цінник електрокарів марки не перевищить $70 тисяч.

Наприклад, електричний кросовер Ford Mustang Mach-E у максимальній комплектації на ринку США коштує до 60 тисяч. Так на прикінці вересня, виробник знизив мінімальний цінник задньопривідної модифікації Select RWD до $ 42 895, а стартову версію First Edition пропонувли за $58 300.

Як повідомляв раніше AUTOGEEK, Ford суттєво знизив вартість електромобіля Mustang Mach-E перед поставками клієнтам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

“Мерседес” виграв Кубок конструкторів сьомий раз поспіль

У «Формулі-1» з 2023 року буде введено ліміт зарплат