in

Toyota створила окремий підрозділ для розвитку водневих технологій в Європі

Компанія Toyota вирішила розвивати сферу автомобілів на паливних елементах й спеціально для створила новий бізнес-підрозділ у Європі.

Toyota Motor Europe, яка увійшла до складу спеціально створеної групи Fuel Cell Business Group, буде співпрацювати з галузевими партнерами, національними та регіональними урядами та організаціями.

З часом японська компанія хоче почати керувати своєю водневою діяльністю в Європі з Брюсселя.

“Переваги водню очевидні, – зазначив Тібо Паке, директор Fuel Cell Business Group. – Ось чому ми очікуємо, що наші глобальні продажі систем паливних елементів у короткий термін збільшаться в 10 разів, і чому ми різко збільшили свої виробничі потужності». 

Також Паке додав, що Toyota вкладає значні кошти у водневу технологію, збільшення виробництва паливних елементів та організацію в Європі з компанії зі створення транспортних засобів наступного покоління, відкриття нових ринків та застосування технологій.

Нагадаємо, у жовтні цього року Toyota та ще вісім японських компаній заснували асоціацію Japan Hydrogen Association для сприяння формуванню глобальних партнерських відносин у секторі водню та паливних елементів.

Варто зазначити, що на думку більшості компаній, технологію водневих паливних елементів важко запровадити на масовому ринку автомобілів. 

Як раніше повідомляв Autogeek, компанія Toyota планує на початку 2021 року почати продавати нове покоління свого водневого автомобіля Mirai.

За матеріалами: electrive.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Як вам таке: Zero Labs перетворить на електромобіль будь-яку класичну модель

Bosch слідом за GM відмовилася від співпраці з Nikola Motors