in

Toyota розпочала виробництво електромобілів для роботаксі

Компанія Toyota розпочала випуск роботаксі четвертого рівня автономності. Нова Toyota Platinum 4X розроблена у співпраці з фірмою Pony.ai.

Компанія Pony.ai планує випустити на дороги близько тисячі безпілотних автомобілів уже 2026 року. Першим кроком до цього став урочистий запуск серійного виробництва роботаксі Toyota Platinum 4X з автономністю четвертого рівня на заводі GAC Toyota. Модель знаменує перехід від тестування до масового випуску безпілотників.

Pony.ai планує розпочати розгортання тисячі таких автомобілів у найбільших міських агломераціях. Компанія обіцяє забезпечити безперебійну та безпечну роботу свого автономного транспорту у цілодобовому режимі.

Зазначається, що Toyota Platinum 4X оснащений новітньою системою автономного керування сьомого покоління. Електромобіль вже пройшов випробування у щільному трафіку Пекіна, Шанхаю, Гуанчжоу та Шеньчженю та адаптований під різні умови експлуатації.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, власники водневих Toyota Mirai знову подали до суду на автовиробника.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Шість електромобілів за рік: Mercedes-Benz готує масштабне оновлення модельної лінійки

Назад у минуле: Peugeot, Citroen і Opel масово повертаються до дизелів