in

Toyota почне зливати дані про водіїв у хмарний сервіс: які плюси для власників авто

Компанія Toyota розширила співпрацю з Amazon Web Services, завдяки чому багато моделей автовиробника будуть завантажували дані про продуктивність їзди в хмарні сервіси Amazon. Завдяки цьому в компанії сподіваються розширити список послуг, які автовиробник пропонує водіям.

Toyota вже працює з Mobility Services Platform (Платформою послуг мобільності), яка, на їх думку, допомагає “розробляти, розгортати та керувати послугами мобільності, керованими даними, для забезпечення безпеки, комфорту та зручності водіїв та пасажирів”.

Ці дані надходять від пристрою “Модуль передачі даних” (DCM – Data Communication Module), який Toyota встановлює в багато моделей Японії, США та Китаю. В Toyota вважають, що дані можуть перетворитися на “нові контекстуальні послуги, такі як каршеринг, райдшеринг, оренда повного спектра послуг, та нові корпоративні та споживчі послуги, такі як попередження про технічне обслуговування автомобілів та страхування поведінки за кермом”.

Компанія рекламувала це нововведення щонайменше з 2016 року, однак є мало доказів того, як воно втілюється в життя. Можливо, тому Toyota підписала контракт з AWS не лише для хмарних технологій, а й для професійних послуг.

Дві компанії заявляють, що їхні спільні зусилля “допоможуть створити основу для спрощеного та безпечного обміну даними у всій компанії та прискорять її рух до технологій мобільності CASE (Connected, Autonomous/Automated, Shared and Electric – підключена, автономна/автоматизована, спільна та електрична)”.

Як раніше повідомляв Autogeek, електромобілі Toyota отримають твердотільну батарею із функцією швидкої зарядки в 2025 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Загадковий глюк у застосунку надав власникам Tesla доступ до чужих електромобілів: що пішло не так

Чому у водія обов’язково повинні бути бездротові навушники