in

Tesla у світі фургонів: Renault і Volvo анонсували таємничі комерційні електромобілі

Прогнозується, що до 2030 року ринок електричних фургонів у Європі щорічно збільшуватиметься на 40 відсотків. Щоб скористатися цією можливістю, Renault і Volvo Group, шведський виробник вантажівок, об’єднали зусилля з французами, щоб створити компанію Flexis, яка, за їх словами, “повністю змінить” індустрію фургонів.

Нова компанія розпочне випуск електромобілів на заводі Renault у Сандувілі у Франції. Фургони будуть високомодульними і базуватимуться на новій електричній платформі. Нове модульне шасі дозволить Flexis виробляти спеціально сконструйовані фургони, які допоможуть підвищити ефективність компаній з доставки.

Генеральний директор Renault Лука Де Мео сказав Autocar, що це дуже важливо для комерційних автомобілів, оскільки кожні 30 секунд, які логістична компанія може заощадити під час доставки, підвищують прибутковість на 1 відсоток.

Щоб скоротити час доставки, фургони матимуть нижчі точки входу, щоб легше та швидше входити та виходити з них. Він також матиме прохід у вантажний відсік. Крім того, програмна платформа Flexis, яка включає в себе можливості навчання щодо маршрутів логістичних компаній і враховує такі фактори, як перерви для зарядки, спростить процес адаптації для нових водіїв.

Щоб досягти успіху, Renault і Volvo, кожна з яких володіє 45-відсотковою часткою Flexis, інвестують 300 мільйонів євро протягом наступних трьох років. Хоча решта 10 відсотків компанії наразі належать CMA CGM Group, де Мео сказав, що компанія шукає додатково нових партнерів.

Нагадаємо, як раніше повідомляв AUTOGEEK, електричні вантажівки Volvo завойовують Європу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Xiaomi готує новий електричний кросовер: що відомо про новинку

З гарантією у 15 років: CATL запускає нову батарею для електромобілів, що прослужить 1,5 мільйони кілометрів