in

Tesla побудує в Каліфорнії зарядну станцію з рестораном та кінотеатром під відкритим небом

Першу зарядну станцію в стилі 50-х років минулого століття побудують в Санта-Моніці, США.

Голова компанії Tesla Ілон Маск не перестає дивувати своїм ідеями. У черговому твіті він анонсував появу зарядної ретро-станції з рестораном, який буде обслуговувати власників електромобілів Tesla прямо в автомобілях.

Йдеться про закусочну на 50 автомобілів та кінотеатр під відкритим небом на 100, в якому будуть показувати кліпи, нарізані зі 100 кращих фільмів в історії кінематографу.

Загальну кількість терміналів на ретро-станції Маск не уточнив. Імовірно, зарядками обладнають кожен з п’ятдесяти «столиків» ресторану та кожне місце у кінотеатрі. Це дозволить клієнтам не витрачати час даремно.

Вперше ідею поєднати зарядну станцію з рестораном Маск озвучив у 2018 році, але поки до її реалізації справа не доходила. Новина про будівництво нової станції з’явилася на тлі повідомлень про перевантаженість фірмової зарядної мережі. Намагаючись вирішити цю проблему, минулого року Tesla запустила в Каліфорнії тестову програму знижок на зарядку в нічний час. У непікові години тариф встановили на 0,09 долара за кіловат-годину, менше третини звичайної вартості на більшості Supercharger у Каліфорнії. Цього року тестову програму розширили на інші ринки, серед яких Норвегія и Швейцарія.

Зараз нічний тариф зменшено на 50%. Він буде діяти на зарядних терміналах у районах основних станцій каліфорнійського метро з 19.00 до 10.00.

Незважаючи на стрімкий розвиток, мережа Supercharger вже не справляється з зарядкою випущених компанією електромобілів. Як пише Electrek, кожен квартал з’являється близько 200 000 нових автомобілів. Нещодавно Tesla відкрила свій 20-тисячний Supercharger в світі й розраховує рухатися далі. З цією метою в Китаї відкрито новий завод з виробництва фірмових зарядних терміналів.

Як раніше повідомляв Autogeek, Tesla оновила карту майбутніх Supercharger по світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Tesla встановила новий рекорд продажу електромобілів: які моделі користуються найбільшим попитом

Всього 210 км/год: флагманський електромобіль Mercedes-Benz EQS буде повільнішим, ніж міг би