in

Tesla переглянула графік виробництва першої партії електричних вантажівок Semi

Tesla уточнила період, коли почне збірку електричного грузовика Semi.

Надісланий компанією лист клієнтам, які оформили попереднє замовлення на автівку, свідчить про те, що її виробництво почнеться у другій половині 2020 року.

Однак це все одно пізніше того терміну, що планувався раніше – Tesla обіцяла почати збірку автомобіля ще в кінці 2019 року. При тому що його розробкою спеціалісти займаються ще з кінця 2017 року.

Ще під час презентації Ілон Маск розповідав, що Semi отримає чотири двигуна, які зроблені на основі моторів Model 3. У грузовика буде дві варіації – з пробігом в 500 і 800 кілометрів. Але засновник Tesla пообіцяв, що у грузовика може бути і більший пробіг на одній зарядці.

Окрім цього він отримав іще вражаючий розгін до сотні. Без причепа до 100 км/год Semi зможе розігнатись за 5 секунд, а з ним цей час виросте до 20 секунд.

Як раніше повідомляв Autogeek, Китай відомий тим, що в ньому виробляють копії практично всіх товарів, придбати які можна інколи за безцінь. Однак раніше до реплік вантажних електромобілів не доходило. Зараз же китайські спеціалісти вирішили скопіювати дизайн електромобіля, й не якого-небудь, а Tesla Semi.

По матеріалах: teslarati.com.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Акції Tesla рекордно здорожчали та перевищили позначку $500 за одиницю

Одеська влада проти електрозаправок: з’явилася реакція міських посадовців