in

Rivian показав, як запалити 20 000 різдвяних вогнів за допомогою електропікапа R1T

Компанія Rivian продемонструвала потенціал свого електричного пікапа R1T в новому різдвяному відео.

Автівку використали в якості генератора для підсвітки однієї із локацій табору скаутів Timber Pointe Outdoor Center в Іллінойсі.

По деревах і на землі розмістили 20 000 різдвяних вогнів і коли вони загорілись, локація перетворилась на зимову країну чудес. А допомогла їм в цьому розетка в кузові електричного Rivian.

Наразі не відомо наскільки довго пікап використовувався в якості генератора для різдвяних вогнів. Але електромобіль оснащується батареєю на 135 кВтгод, що забезпечує пробіг в 483 км на одному заряді.

Також R1T має систему повного приводу з чотирма двигунами. Це дає йому 754 к.с. та 1120 Нм крутного моменту. До сотні автівка розганяється за три секунди при максимальній швидкості в 201 км/год.

Перші електромобілі R1T Launch Edition з’являться на ринку в червні 2021 року. В загальний доступ вони потраплять в 2022-му. Ціна на пікап стартує з відмітки в 67 500 доларів.

Як раніше повідомляв Autogeek, Mercedes-Benz і BMW поділились чудовим різдвяним відео. Сумісна робота двох виробників культових автомобілів відразу піднімає настрій своєю святковістю.

По матеріалах: carscoops.com.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Концерн GM націлився на тотальну електрифікацію: 30 електричних моделей до 2025 року

Дочекалися: мережу Tesla Supercharger відкрили для електромобілів інших марок