in

Продажі гібридних кросоверів Lexus у Європі досягли позначки 250 000 одиниць

Європейські продажі гібридних кросоверів Lexus досягли показника у чверть мільйона автомобілів. Про це AUTOGEEK повідомили у прес-службі виробника.

Загальний обсяг продажів, зафіксований наприкінці лютого 2020 року, включає кумулятивні продажі з моменту випуску першого преміального гібридного автомобіля RX 400h у 2005 році.

Lexus став першопрохідцем у галузі, створивши концепт кросовера преміумкласу та випустивши оригінальну модель RX у 1998 році. З моменту впровадження цієї інновації бренд представив оновлені моделі автомобілів та постійно покращував характеристики передової у галузі гібридної електричної технології. Темпи річних обсягів продажів зросли завдяки збільшенню кількості моделей з гібридним приводом та підвищеному попиту на електрифіковані силові установки, що забезпечують найкращу ефективність.

У європейському офісі повідомили, що продажі кросовера преміумкласу RX становлять більше половини від загального обсягу продажів гібридних автомобілів бренда. Цей показник становить 127 203 автомобілі, що робить модель однією із найбільш комерційно успішніших в лінійці Lexus. Наразі у четвертому поколінні RX з’явилася приваблива семимісна версія RX L.

Виробником також опублікована статистика продажів середньорозмірної гібридної моделі NX, уперше випущеної у 2014 році, що досягли 101 137 автомобілів. Останнє оновлення лінійки бренда — компактний кросовер UX — продемонстрував гарний старт у 2019 році. Оголошені виробником продажі моделі становлять 22 171 автомобіль, що надає UX статусу однієї з найпопулярніших та найбільш продаваних на даний момент моделей бренда.

Нагадаємо, раніше AUTOGEEK повідомляв про те, що перший електромобіль Lexus зможе проїжджати 400 км без підзарядки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Подобається контент? Підтримай Autogeek на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Uber запускає сервіс Shuttle Heroes – безкоштовний шатл для медиків Києва на час карантину

Захисне скло та антисептики: як працюють мережі АЗС в Україні під час карантину